Sticker – Etiket Tasarım – Özel Boyutlar

Etiket tasarımı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yuvarlak ve kare ebatlarda özel sticker tasarımı yaptırmak için iletişim kısmından bize ulaşınız. Büyük ebatlarda yani yüksek çözünürlüklü olarak teslim etmekteyiz. Vektörel olarak çizim yaparak tarafınıza istediğiniz çözünürlükte teslim edilir.

Hazır etiket tasarlama siteleri ile istediğiniz her düzenlemeyi yapamazsınız. Çoğu zaman istediklerinizi çizecek ve size profesyonel etiket tasarımı yapabilecek bir kişi gerekir. Bu noktada sizlere yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Sticker Tasarımı

Siz sadece hayal edin ve biz tasarlayalım. Profesyonel sticker tasarım ekibimiz ile beğendiğiniz bir modeli gösterin sizlere benzerini çizelim. Bunun için bizlere whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Çizimlerimiz birkaç kişiye değil genele hitap edecek şekilde çizilir. Sıfırdan yaptığımız çizimlerle size en uygun etiket tasarımı çizilir.

Özel Etiket Tasarımı

İçerisinde birden fazla bölme olan profesyonel etiket tasarımı ile en etkin sonuçları yakalayın. Ürün şişeleri üzerine etiket veya satışını yaptığınız e-ticaret siteleri ürünleri için etiket tasarımcısı olarak bizlere ulaşın. Aşağıda gördüğünüz gibi farklı birçok alanda sticker tasarımı yapmaktayız.

Profesyonel Sticker Tasarım

Ankara Etiket Tasarımı

Bizlere Ankara etiket – sticker tasarımı yaptırmak için ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yüz yüze görüşüp bize istediğiniz model hakkında bilgi verebilirsiniz. İsterseniz de whatsapp üzerinden bilgi verebilirsiniz. Her şekilde sizlere hizmet vermek için buradayız. Sizler için harika şeffaf arka planlı etiket önerilerimiz olacaktır.

Tasarımlar isteğe bağlı olarak arka planı şeffaf yani png olarak yapılmaktadır. İsterseniz de arka plan dolu bir renk ile jpeg uzantılı olarak teslim edilecektir. Ankara Sador4x4 için yapmış olduğumuz sticker örneği aşağıdadır.

Ankara Etiket Tasarımı
Ankara Etiket Tasarımı

Bir cevap yazın

1
Bildirimler kapat
Notibell
Ankara Düğün Fotoğrafçısına Hoş geldin. Detay için tıkla.
instagram